Witamy na stronie restauracji Rozdroże

Wieczory kawalerskie i panieńskie


Wieczór kawalerski i panieński to niepowtarzalna okazja, aby bezkarnie zaszaleć i dać upust przedślubnym lękom i obawom. Podczas organizowania trzeba odpowiedzieć na kilka, bardzo ważnych pytań: ile będzie osób? Jaki będzie charakter imprezy? Jakie atrakcje przygotować? Planując przebieg spotkania, wybieramy atrakcje, gwoździe programu oraz odpowiedni lokal na imprezę.

W Rozdrożu spełnimy Twoje oczekiwania organizując wymarzony wieczór kawalerski i panieński. W przypadku kameralnej imprezy zapoczątkowanej przez spokojną kolację, w gronie najbliższych przyjaciół oferujemy naszą nastrojową, pełną uroku restaurację, gdzie poczęstujemy Cię tradycyjnymi potrawami kuchni polskiej i europejskiej. Jednak kolacja to tylko cisza przed burzą. Po posiłku polecamy przenieść się do naszego klimatycznego Pubu, zlokalizowanego w podziemiach restauracji. Barmani przygotują dla Państwa ulubione drinki, a DJ zadba o to by nikt nie opuścił parkietu, aż do białego rana.

Restauracja Rozdroże to jedyne takie czarujące miejsce w Warszawie, które oferuje tak wiele atrakcji. Organizacja imprez w naszym wydaniu to doskonałe jedzenie i profesjonalna obsługa klenerska.

Odkryj wspomnień czar w Rozdrożu!

Copyright C 2014 by ROZDROŻE Restautacja & Cafe. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: www.jellinek.pl