Witamy na stronie restauracji Rozdroże

O nas


Rozdroże jest połączeniem restauracji, pubu i kawiarni. Wielkim atutem naszego lokalu jest jego położenie –  znaleźć nas można tuż obok Łazienek Królewskich. Łatwo do nas trafić, a kto raz przekroczy próg Rozdroża, ten z pewnością tutaj wróci. Dlaczego? Przede wszystkim za sprawą dobrego jedzenia. W stałej karcie dań znajdą Państwo potrawy kuchni polskiej w nowych, jak i znanych wariantach. Nasza kuchnia serwuje także potrawy kuchni europejskiej. Jako doświadczeni restauratorzy wiemy, że tylko doskonały smak, przykuwający uwagę aromat i zachęcający wygląd potraw może zapewnić nam przychylność gości. A na tej zależy nam najbardziej. W okresie letnim prowadzimy także sprzedaż lodów włoskich z automatu, zapiekanek oraz własnej produkcji gofrów z różnymi dodatkami.

Chcemy pomóc Państwu w organizacji obchodów ważnych chwil  w życiu. Z tego właśnie powodu umożliwiamy zarezerwowanie restauracji Rozdroże na wyłączność. Nasza restauracja idealnie nadaje się na takie przyjęcia jak wesela, komunie czy studniówki. Jeśli zbliża się termin Państwa ślubu to zapraszamy na wieczory kawalerskie i panieńskie do naszego lokalu. Wystarczy tylko dokonać wcześniejszej rezerwacji i ustalić szczegóły imprezy. Organizacja wesela czy przyjęć nie musi być wcale trudna. W naszym lokalu mogą Państwo urządzić także imprezy firmowe czy wieczory integracyjne. Oferujemy Państwu także pomoc w zorganizowaniu stypy. Zapewniamy fachową obsługę, doskonałe jedzenie i przyjazną atmosferę. Jeśli więc jeszcze nie zdecydowałeś gdzie zorganizować wesele lub komunie zapraszamy właśnie do nas.

Wieczorami centrum Rozdroża staje się Pub. Jest to mniej oficjalna część naszej działalności. Nie muszą Państwo tutaj dokonywać rezerwacji, by bawić się do białego rana. Co odróżnia nasz Pub od innych lokali w Warszawie? Przede wszystkim świetna obsługa, wysokiej jakości trunki i niskie ceny. Staramy się urozmaicać życie rozrywkowe naszym Klientom. Przynajmniej raz w miesiącu organizujemy wieczorki taneczne, w piątkowe i sobotnie wieczory odbywają się imprezy karaoke. Środa należy do studentów, a w czwartek królową wieczoru jest pajda ze smalcem i ogórkiem, podawana do wódeczki i piwa.

Copyright C 2014 by ROZDROŻE Restautacja & Cafe. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: www.jellinek.pl