Witamy na stronie restauracji Rozdroże

Menu

Sercem każdej restauracji jest kuchnia. To właśnie tutaj nasi kucharze wyczarują dla Państwa pyszne dania kuchni polskiej i europejskiej. Od początku naszego istnienia doskonale wiemy, że tylko dobre jedzenie zawsze przyciąga gości do restauracji. Dziś cieszy nas widok pełnej sali i duża liczba rezerwacji. Nie spoczywamy jednak na laurach i stale dopracowujemy serwowane potrawy.

 

Menu restauracji Rozdroże jest bardzo bogate. Chcemy sprostać wymaganiom każdego Klienta, serwując zarówno posiłki skromne jak i całe obiady dla grup. Wśród serwowanych przez nas potraw ciekawą pozycję znajdą zarówno amatorzy mięsa, jak i zdeklarowani wegetarianie.

 

Posiłek w naszej restauracji jest prawdziwą ucztą. Wkładamy całe serce i umiejętności w to, co otrzymują Państw na talerzu. Począwszy od przystawki, a skończywszy na deserze – każda potrawa jest przygotowywana indywidualnie, z najświeższych i najlepszych składników.

 

Nasi kelnerzy służą Państwu pomocą i informacją podczas całej wizyty w restauracji. Również karta dań została tak zaprojektowana, by nie tylko sprostać wymaganiom naszych Klientów, ale także dostarczyć informacji odnośnie każdego dania.

 

W restauracji serwujemy nie tylko dobre jedzenie. Proponujemy Państwu także smakowite napoje, zarówno gorące, jak i zimne. Świeżo zmielona kawa będzie doskonałym dodatkiem do deseru. A te w restauracji Rozdroże są naprawdę pyszne i różnorodne. Wyroby cukiernicze są wykonywane przez naszych kucharzy, stąd gwarancja ich wspaniałego smaku i świeżości. W karcie znaleźć można także wódki i wina z najwyższej półki.


Rozdroże to również idealna restauracja na wesela w Warszawie, właśnie dzięki doskonale opracowanemu menu, które zachwyci wszystkich uczestników.

Copyright C 2014 by ROZDROŻE Restautacja & Cafe. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: www.jellinek.pl