Witamy na stronie restauracji Rozdroże

IMPREZY FIRMOWE
Warszawa to miast imprez, a restauracja Rozdroże jest doskonałym miejscem do ich urządzania. Swoje kompleksową ofertę kierujemy także do małych i dużych firm. Każdy świadomy przedsiębiorca wie, że zgrany i zmotywowany zespół to połowa sukcesu. Coraz więcej szefów decyduje się więc na zapewnianie rozrywki swoim pracownikom. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, restauracja Rozdroże stworzyła kilka propozycji organizacji przyjęć firmowych w naszym lokalu na imprezy.


Nieważne czy chcą Państwo zorganizować u nas oficjalną kolację z nowymi kontrahentami, świąteczne przyjęcie dla kadry pracowniczej czy bardzo nieoficjalny wieczór integracyjny – pomożemy Państwu sprawić, by były to chwile niezapomniane! Wystarczy tylko się z nami skontaktować i przedstawić swoją wizję imprezy.

 

Mając na uwadze różne imprezy pracownicze, przygotowaliśmy kilka wariantów cenowych. Są one zróżnicowane przede wszystkim pod względem ilości gości oraz obowiązującego menu. Proponujemy organizacje imprezy i obiady dla grup zarówno w tradycyjnej formie zasiadanej jak i w formie stołu szwedzkiego na stojąco.

 

Podczas imprezy firmowej możemy Państwu zaserwować potrawy i alkohole, jakich sobie Państwo zażyczą. W naszym menu znajdują się zarówno potrawy tradycyjnej kuchni polskiej, jak i europejskiej. Zależy nam na tym, byście byli w 100 % zadowoleni. Menu i charakter imprezy ustalamy podczas rezerwacji - dobra zabawa gości jest dla nas priorytetem.

 

Imprezy firmowe w naszej restauracji organizowane są z dużym rozmachem. Każde przyjęcie to dla nas operacja logistyczna, która wymaga zsynchronizowania obsługi, pracy kuchni i świadczenia najwyższej jakości usług. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniany wieczór! Organizacja udanych przyjęć to nasza specjalność i wiele firm wraca do nas ponownie!

 

Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem! Każde przyjęcie jest organizowane indywidualnie. Staramy się sprostać nawet najbardziej oryginalnym wymaganiom naszych Klientów. Podczas rozmowy ustalamy szczegółowe oczekiwania i wyznaczamy koszt zorganizowania imprezy w naszej restauracji.

Copyright C 2014 by ROZDROŻE Restautacja & Cafe. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: www.jellinek.pl