Witamy na stronie restauracji Rozdroże

KOMUNIE I INNE UROCZYSTOŚCI

Restauracja Rozdroże to nie tylko doskonałe miejsce na codzienną kawę czy szybki obiad, ale także na zorganizowanie przyjęcia komunijnego, stypy czy innej ważnej uroczystości. Tak jak na co dzień, tak i na organizowanych imprezach zapewniamy wyśmienite jedzenie, profesjonalną obsługę i pełne zadowolenie klienta.


Stypa jest szczególną uroczystością. Wiemy, że odpowiednia obsługa i zadbanie o gości w takich okolicznościach jest niezwykle ważne. Zapewniamy, że posiłek zaproponowany Państwa gościom będzie smaczny, a atmosfera pozwoli na chwilę refleksji po uroczystościach pogrzebowych.


Zajmujemy się także organizacją przyjęć komunijnych. Urokliwa lokalizacja – tuż obok Łazienek Warszawskich oraz Ogrodu Botanicznego jest dodatkowym atutem. Każdy Państwa gość ulegnie urokowi naszego lokalu. Mogą być Państwo pewni, że serwowane przez nas posiłki i profesjonalna oprawa umilą czas Waszym gościom.


Rozdroże to nie tylko urokliwa restauracja, ale także tętniący wieczornym życiem Pub. To właśnie w barze Rozdroże mogą Państwo urządzić swoją imprezę z okazji ostatniego dnia wolności – wieczór panieński czy kawalerski. Nasz lokal pomieści nawet 100 osób, a w przypadku, gdy decydują się Państwo na imprezę ze szwedzkim stołem liczba gości może wynosić nawet 150. Atrakcyjne ceny alkoholi, świetny DJ i luźna atmosfera sprawią, że tego wieczoru nigdy nie zapomni ani gospodarz, ani zaproszeni goście.


Oprócz codziennej działalności i organizowania imprez okolicznościowych Rozdroże proponuje Państwu także świetną wieczorną zabawę. W naszym Pubie odbywają się wieczory karaoke, a przynajmniej raz w miesiącu organizujemy roztańczony i trwający do białego rana dancing. W rytm świetnej muzyki bawią się wszystkie pokolenia z Warszawy i okolic. Organizowane przez nasz pub wieczorki taneczne są świetną okazją do poznania nowych osób oraz doskonałej zabawy z paczką znajomych. Wieczór spędzony z nami to także sposób na bardzo udaną randkę.

Copyright C 2014 by ROZDROŻE Restautacja & Cafe. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: www.jellinek.pl