Witamy na stronie restauracji Rozdroże

EVENTY, ŚLUBY

Są w życiu chwile, które nie mogą obyć się bez uroczystej oprawy. Ślub, studniówka, rocznice – wszystkie te wydarzenia są dobrą okazją do zorganizowania imprezy. Restauracja Rozdroże otwiera swoje podwoje i zaprasza na przyjęcie. Jeśli poszukujesz miejsca gdzie można zorganizować wesele, wieczór kawalerski czy panieński, wybierz właśnie Rozdroże.

Każda odbywająca się w naszej restauracji impreza jest indywidualnie przygotowana we współpracy z Klientem. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Zarówno menu, jak i cała organizacja uroczystości jest szczegółowo omawiana z osobą, która zamawia u nas przyjęcie. Dołożymy wszelkich starań, by Państwa przyjęcie było niezapomnianym przeżyciem. W każdy szczególny wieczór, który spędzą Państwo w naszej restauracji wkładamy całe serce, wszystkie swoje umiejętności i doświadczenie restauratorskie.

Dania, które zostaną podane na Państwa przyjęciu pochodzą z naszego menu, ale dostosowujemy je do Państwa oczekiwań. Kuchnia polska i europejska to nasza specjalność. Organizując u nas event mają Państwo pewność, że wszystko będzie pyszne, gustownie podane i pierwszej świeżości. Nasze potrawy przygotowujemy tylko ze świeżych i wysokiej jakości składników. Wiemy, że najważniejszy jest smak i przyjemność z jedzenia.

Zdajemy sobie sprawę, że w dobie powszechnego kryzysu, wielu naszych Klientów oczekuje stosunkowo niskich kosztów imprezy. Restauracja Rozdroże posiada bardzo konkurencyjne ceny, co w połączeniu ze świetną lokalizacją (tuż obok Łazienek Warszawskich) i znakomitą kuchnią sprawia, że goście chętnie korzystają z naszej oferty.

Ustalamy jasne zasady dotyczące organizacji imprez w naszej restauracji - nie muszą się Państwo obawiać kruczków prawnych czy ukrytych kosztów. Uczciwość wobec Klientów to nasza fundamentalna zasada!

Nasza restauracja oferuje także obiady dla grup zorganizowanych. Jeśli poszukują Państwo miejsca na posiłek podczas wycieczki lub chcą zamówić lunch dla swoich pracowników, zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy pakiety posiłków w bardzo atrakcyjnych cenach.


Copyright C 2014 by ROZDROŻE Restautacja & Cafe. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: www.jellinek.pl